Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Åstorps Ishockeyklubb

Kontakt Åstorp Grizzlys
Ungdomssektionen styrelse
Ansvarig ordförande: Marcus Lindahl  ungdomsansvarig@grizzlys.se 
Vice ordförande: Jesper Nilsson
Sport/utbildning: Kristian Nilsson 
It/sekreterare: Tobias Lindfors 
Material: Patrik Löfberg
Föräldraföreningens representant: Marcus Lindahl  
Hockeyskolans representant: Dennis Erlandsson Torstensson  hockeyskolanansvarig@grizzlys.se
Marknad: Caroline Palm 
Marknad: Annelie Löfgren
Marknad: Angelica Nilsson

Kontakt ungdomsledare


Skridskoskolan
Dennis Erlandsson Torstensson
0734-38 17 27
Sandra Löfberg 
073-943 32 73
Padas@live.se
Caroline Palm
072-358 04 60
Caroliine.palm@gmail.com
Niklas Palm
073-43 20 196
Kvidingenicke@gmail.com


Hockeyskolan
Dennis Erlandsson Torstensson
0734-381727
Filip Sandstedt
0708-820535
filip.sandstedt@gmail.com 
Andre` Börvall
073-52 67 864
andre.borvall@gmail.com
Caroline Palm
072-358 04 60
Caroliine.palm@gmail.com
Niklas Palm
073-43 20 196
Kvidingenicke@gmail.com
Jonas Johansson 
jonastktransport@gmail.com

D3
André Hiertemy
073-231 50 57
hiertemyr@gmail.com
Daniel KARLSSON
073-390 11 05
daniel@rubinpool.se
Patrik Ekdahl 
070-740 45 56
patrik@ekdahlsslip.se
Fredrik Andersson 
073-310 40 90
lj93fran@hotmail.com
Kenneth Randow
070-887 83 88
kenneth.randow@gmail.com
Mikael Lindgren
070-204 04 15
mickelindgren733@gmail.com


D2
Peter Jönsson
070-883 83 62
peter@bzrlog.com
Rasmus camper
rasmus.camper@gmail.com
Henrik brendheden
073-026 92 46
henrikbrendheden@hotmail.com
Jimmy soergel
0702459524
jimmy@skogsvardsbolaget.se

D1
Kristian Nilsson
072-983 61 74
kristian@icebolt.se
Ulf Jönsson
070-290 51 02
uffekj@hotmail.com
Mikael Alfredsson
Mikaelalfredsson@hotmail.com
Fredrik Nilsson
070-285 80 70
fidde_kx@hotmail.com
Henrik drott 
070-587 58 65
henrikdrott@hotmail.com
Andreas Nilsson 
jwfkonsult@gmail.com
Niklas Berg
Niklas.berg81@telia.com


C2/C1
Marcus Lindahl
073-337 23 99
Patrik Löfberg
073-422 75 76
pro_hockey20@hotmail.com
Jesper Nilsson
072-143 32 66
Jesper.j.nilsson@dbschenker.com
Fredrik csuroyai
0736551200
fredrik.csurolyai@icloud.com
Tobias Lindfors 
072-352 86 48
tobias.lindfors@grizzlys.se
Annelie Löfgren
073-740 61 50
Annelie.k.lofgren@gmail.com
Emil Hossen
070-863 03 63
Emil_hossen@hotmail.com




Kontakt
Kansliets öppettider
Tisdag-Fredag 13.00 - 16.00

Kontaktuppgifter
042-546 66

Kontaktpersoner
Marina: 076-886 98 38
Marcus lindahl 0733372399

Styrelsen
styrelsen@grizzlys.se
 
Våra sponsorer
Annonslänkar